Nylonový postroj pre psy - SMILE

€23,99 / ks €19,83 bez DPH
Dodanie obvykle od 2 - 4 týždňov od odoslania
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pomôžte Vášmu psíkovi vyniknúť počas prechádzky pomocou nášho reflexného postroja

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflexný postroj pre psy

 

Nový typ postroja je špičkovým kompromisom športového a funkčného vybavenia pre aktívnu prechádzky a športovanie so psom. Pri vývoji bol kladený dôraz na správne a rovnomerné rozloženie tlaku, nízku váhu postroje a čo najvyššiu bezpečnosť psa.

Postroj na psa nemusíte využívať iba pri športových alebo kynologických aktivitách. Teraz môžu byť módnym doplnkom pre Vášho psíka.

Postroj disponuje dvoma dielmi - hrudným a chrbtovým. Tie zaisťujú rovnomerné rozloženie tlaku aj v prípade, že pes intenzívnejšie ťahá. Celý postroj je vyrobený z nových, veľmi ľahkých, funkčných materiálov, ktoré sú nenáročné na údržbu. Postroj je pri správnom nastavení na tele veľmi stabilné a nijako sa nepretáča.

Postoj je vďaka možnosti nastavenia veľkosti ako v obvode okolo krku, tak v obvode hrudníka, veľmi variabilné. Napriek tomu psíka pred výberom veľkosti starostlivo premerajte!

  • Kvalitné prevedenie
  • Popruhy sa ľahko nasadzuje
  • Priedušná sieťovina
  • Postroje sú pohodlné pre psa
  • D krúžok pre uchytenie vodítka
  • Odolné: z obzvlášť robustné tkaniny, veľmi odolné nylonové pásy
  • Postroje majú originálny dizajn
  • Aktivity: cestovanie, každodenné použitie

Funkčnosť

Postroj pre psa je vhodný pre malé, stredne aj veľké psie plemená. Sú ideálnou voľbou pri behaní a ťahanie, kedy je ťah rozložený po celej dĺžke chrbtice a tak minimalizujú zdravotné ťažkosti. Vďaka kvalitnému materiálu je postroj veľmi pevný a odolný. Na chrbtovej strane postroja sa nachádza očko pre pripnutie vodítka.

 

Veľkosť Hrudník Krk
XS 28 - 38cm 23 - 29cm
S 36 - 52cm 27 - 36cm
M 34 - 42cm 34 - 42cm
L 40 - 54cm 40 - 54cm

 

Hoci je postroj nastaviteľný nielen obvod hrudníka, ale tiež aj v obvode okolo krku, odporúčame psíka pred výberom starostlivo zmerať a vybrať najvhodnejší veľkosť. Pre ideálne výsledky merania zmerajte obvod hrudníka vášho miláčika za prednými nohami. Používajte vždy mäkký krajčírsky meter.

ROZMERY

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: