Bezpečnostný pás pre psy do auta - FRENCHIES

€9,50 / ks €7,85 bez DPH
Skladom (1 ks)

Jazdíte často autom spoločne so svojím štvornohým miláčikom? Rozčuľuje Vás neustáli pohyb psa po aute? Ak áno, máme pre Vás jednoduché riešenie tohto problému - bezpečnostný pás pre psa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viete, ako správne cestovať so psom vlakom, autobusom alebo autom?

Možno ste na to pri kúpe psa nemysleli, ale cestovanie so psom môže byť naozaj náročné. Najmä ak pes nie je vreckový (majitelia čiváv a jorkšírov si môžu gratulovať), ale váži niekoľko desiatok kilogramov. Viac tu!

Každý pes si zaslúži bezpečnú cestu, rovnako ako ľudia. Preto vám prinášame tento vysokokvalitný bezpečnostný pás pre psov, aby ste vy aj váš pes boli počas jazdy v bezpečí.


Farebný Nylonový obojok pre psa - FRENCHIES

Milujete letné farby rovnako ako váš majiteľ? Potom skombinujte nový krásne farebný nylonový obojok WANTED DOG s pevnou kovovou sponou.

Obojok pre psa je vyrobený z odolných materiálov a je ideálny na každodenné používanie. Obojok pre psov a mačky nesmie chýbať na vašich prechádzkach s domácim miláčikom. Materiál obojku je nylon a látka. Medzi výhody nylonu patrí jeho vysoká pevnosť. Pokiaľ ide o veľkosť domáceho maznáčika, obojok je vhodný pre malé, stredné a veľké plemená.

Obojok pre psa nájdete tu!


Nylonový postroj pre psa - Frenchies

Ľahký nylonový postroj s nastaviteľnými popruhmi. Jednoduché zapínanie vďaka pútku na hornej strane postroja. Ideálny do mesta aj do prírody. Nylonový postroj typu H je vhodný pre malé, stredné a veľké plemená.

Postroj má dve časti - hrudnú a chrbtovú. Tie zabezpečujú rovnomerné rozloženie tlaku aj v prípade, že pes intenzívnejšie ťahá. Celý postroj je vyrobený z nylonových popruhov, veľmi ľahkých, funkčných materiálov, ktoré sú nenáročné na údržbu. Postroje pre psov sú veľmi stabilné a pri správnom nastavení na tele sa neotáčajú.

Postroje pre psov nájdete tu!


Bezpečnostný pás s nastaviteľnou dĺžkou pre malé a stredné psy do 25 kg, na upevnenie na všetky bezpečnostné pásy v aute, možno ho pripevniť k postroju pomocou karabíny.

Pomocou tohto pásu môžete svojho psa v aute ľahko, rýchlo a spoľahlivo pripútať. Pes samovoľne nebehá po aute, neodvádza vašu pozornosť a je lepšie chránený aj v prípade nárazu alebo prudkého brzdenia.

Výhody bezpečnostného pásu pre psa:

  • Pes za autom spontánne nebeží
  • Väčšia bezpečnosť pri jazde: udržuje psa uviazaného, vďaka centrálnemu upevneniu na bezpečnostný pás môže zabrániť nárazu psa do stredovej konzoly pri brzdení
  • Bezpečnostný pás do auta pre malých a stredných psov do 25 kg
  • Jednoduchá manipulácia: ľahko sa pripevňuje k bezpečnostnému pásu auta pomocou zacvakávacieho uzáveru
  • Univerzálne použitie: kompatibilný s akýmkoľvek bezpečnostným pásom v aute, karabínu možno pripevniť na akýkoľvek postroj pre psa
  • Veľmi odolný: vyrobený z nylonového popruhu odolného proti roztrhnutiu a robustných kovových komponentov
  • S pevnou karabínou: na jednoduché pripevnenie k postroju
  • Pás je plynulo nastaviteľný: pomocou kovového posúvača možno nastaviť dĺžku podľa potreby
  • Zabraňuje odpútavaniu pozornosti vodiča auta
  • Bezpečnostný pás je z dielne WANTED DOG

Pás jednoducho pripevnite na postroj alebo obojok a potom ho pripnite do klasickej spony na opasok. Vhodné pre všetky vozidlá.

Cestujete často autom so svojím štvornohým miláčikom? Obťažuje vás neustály pohyb vášho psa po aute? Ak áno, máme pre vás jednoduché riešenie - bezpečnostný pás pre psa.

Tento bezpečnostný pás slúži na zabezpečenie vášho psa počas jazdy v aute. Pripevní sa k bezpečnostnému postroju a druhý koniec sa rovnakým spôsobom pripevní ku klasickému bezpečnostnému pásu vášho auta.

Bezpečnostný pás zabráni voľnému pohybu vášho domáceho miláčika na sedadle auta a zabezpečí bezproblémovú cestu. Pás do auta pre psa má spoľahlivú kovovú karabínu a bezpečnostný zámok. Jednoducho pripevnite jeden koniec k postroju a druhý koniec zaistite bezpečnostným zámkom. Nylonový pás pre psa je pohodlný a vhodný pre stredne veľké plemená.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostný pás pre psa
Hmotnosť: 0.1 kg
FARBA: Multifarebná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: