Obojok proti kliešťom pre psy - fialový

€18,40 –29 %
kliste fialovy
€18,40 –29 % €12,99 / ks €10,74 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Obojok proti kliešťom pre dospelé psy do 8kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obojok proti kliešťom pre psy

 

Ochráňte svojho štvornohého miláčika pred kliešťom, komárom a pakomárom pomocou antiparazitného obojku. Tento obojok má dĺžku 62 cm a je určený pre stredných a veľkých psov. Pred všetkým vývojovým štádiám kliešťov a napadnutia psa komármi a pakomármi poskytuje ochranu po dobu 7 až 8 mesiacov. Obsahuje účinnú látku deltametrín, ktorá sa postupne uvoľňuje vďaka treniu obojku o srsť počas nosenia. V priebehu jedného až dvoch týždňov sa rozšíri po celom tele psa tukovou vrstvou pokožky. Obojok nezapácha, nestráca svoju účinnosť pri kontakte s vodou a je šetrný ako k psovi, tak k jeho majiteľovi. Je možné ho nasadiť šteňatám starších ako 7 týždňov.

  • Liečba a prevencia zablšenia po dobu 7 až 8 mesiacov.
  • Vodeodolný a bez zápachu!
  • Psy sa s ním môžu kúpať vo vode
  • Účinnosť nastupuje okamžite po nasadení obojku.
  • Nepretržite uvoľňuje malé dávky účinných látok do kože, čím zabraňuje prisatiu kliešťov
  • Účinná látka sa neuvoľňuje do prostredia, takže môžete so psom manipulovať bez akýchkoľvek obmedzení, deti sa s ním môžu bez obáv maznať a hrať sa s ním.
  • Rôzne farby: multifarebný, modrý, šedý, fialový, červený, ružový

Obojok je potrebné nasadiť týždeň pred pobytom v infikovanom prostredí, pretože účinná látka je z obojku uvoľňovaná pozvoľna priamo na psa, a rozširuje sa lipidovou vrstvou kože na celé telo zvieraťa.

Účinnou zložkou obojku sú esenciálne oleje: výťažok z citrónového eukalyptu (lemon eucalyptus, 60%), linaloe (25%), citronela (10%) a levanduľa (5%).

Použitie:

Vyberte obojok z uzavretého ochranného vrecka. Pripevnite obojok okolo krku zvieraťa bez toho, aby ste ho príliš utiahli. Medzi obojkom a krkom psa by malo byť miesto na pozdĺžne zasunutie dvoch prstov. Zasuňte koniec obojku cez sponu a odstrihnete prebytočnú dĺžku obojku 5 cm nad sponou

Kedy obojok nepoužívať:

Nepoužívať u šteniat mladších ako 7 týždňov. Nepoužívať u psov s kožnými léziami. Nepoužívať u zvierat v prípade známej precitlivenosti na pyretroidy.

Je kliešť pre psa vážne taký nebezpečný? Viac sa dočítate tu!

Upozornenie:

Po manipulácii s obojkom si umyte ruky mydlom a vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí, nedovoľte deťom hrať sa s obojkom alebo ho dokonca cmúľať.

Nežiaduce účinky (frekvencia a závažnosť):

V zriedkavých prípadoch môžu byť pozorované lokalizované kožné lézie, lokalizovaná dermatitída alebo erytém, pruritus a vypadávanie srsti. Vo veľmi zriedkavých prípadoch boli pozorované neurologické príznaky ako tremor a letargia. Pokiaľ k tomu dôjde okamžite zložte obojek. Tieto príznaky zvyčajne samovoľne odznejú v priebehu 48 hodín. Možná liečba je iba symptomatická, pretože nie je známe žiadne špecifické antidotum.

Dĺžka obojku: 62 cm

Návod na použitie:

 navod

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť
Hmotnosť: 0.05 kg
FARBA: Fialová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: