Bezpečnostný pás pre psy do auta - KAČER DONALD

€9,50 / ks €7,85 bez DPH
Skladom (4 ks)

Jazdíte často autom spoločne so svojím štvornohým miláčikom? Rozčuľuje Vás neustáli pohyb psa po aute? Ak áno, máme pre Vás jednoduché riešenie tohto problému - bezpečnostný pás pre psa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viete, ako správne cestovať so svojim psom vlakom, autobusom alebo autom?

Možno ste na to doteraz nepomysleli, ale cestovanie so psom môže byť poriadny oriešok. Obzvlášť vtedy, ak nie je pes vreckový (majitelia čivav a yorkšírov si môžu gratulovať), ale váži pár desiatok kíl. Viac nájdete v tomto článku!

Každý pes si zaslúži bezpečnú cestu rovnako ako ľudia. Práve preto prinášame tento kvalitný bezpečnostný pás pre psa, aby ste vy aj váš pes boli počas jazdy v bezpečí.


Nylonový obojok pre psa - KÁČER DONALD

Miluješ letné farby rovnako ako tvoj pán? Tak si zakňuč o nový, krásne farebný nylonový obojok WANTED DOG s masívnym kovovým zapínaním.

Obojok pre psov je vyrobený z odolných materiálov a je ideálny na každodenné použitie. Obojok pre psov a mačky je nutnou výbavou na vaše prechádzky s maznáčikom. Materiálom obojku je nylon a látka. K plusom nylonu patrí jeho vysoká pevnosť. Pokiaľ ide o veľkosť zvieraťa, obojok je vhodný pre malé, stredné aj veľké plemená.

Obojok pre psa nájdete tu!


Bezpečnostný pás s nastaviteľnou dĺžkou pre malé a stredné psy do 25 kg, je možné pripevniť k postroju pomocou karabíny a pasuje do zapínania pásu v každom bežnom aute.

Bezpečnostným pásom jednoducho, rýchlo a spoľahlivo pripútate vášho psíka v aute. Pes následne nebehá samovoľne po aute, nerozptyľuje vašu pozornosť a zároveň je lepšie chránený pri prípadnom náraze alebo prudkom brzdení.

Výhody bezpečnostného pásu pre psa:

  • Pes nebehá samovoľne po aute
  • Väčšia bezpečnosť pri jazde: udrží psa uviazaného na krátko, vďaka centrálnemu uchyteniu k bezpečnostnému pásu môže zabrániť nárazu do stredovej konzoly pri brzdení
  • Bezpečnostný pás do auta pre malé a stredné psy do 25 kg
  • Jednoduchá manipulácia: ľahké pripevnenie k bezpečnostnému pásu automobilu pomocou zacvakávacieho zapínania
  • Univerzálne použitie: kompatibilný s akýmkoľvek bezpečnostným pásom v aute, karabínu je možné pripevniť k akémukoľvek psiemu postroju
  • Veľmi odolný: vyrobený z nylonového popruhu odolného proti roztrhnutiu a robustných kovových prvkov
  • S pevnou karabínou: pre ľahké pripevnenie k postroju
  • Pás je plynule nastaviteľný: dĺžku je možné nastaviť podľa potreby pomocou kovového posuvníka
  • Predchádza rozptýleniu vodiča automobilu
  • Ručne šitý

Pás jednoducho pripevníte k postroju pre psíka, alebo k obojku a následne zacvaknite do klasickej úchytky pre pás. Vhodné pre všetky vozidlá.

Jazdíte často autom spoločne so svojim štvornohým miláčikom? Rozčuľuje Vás neustály pohyb psíka po aute? Ak áno, máme pre Vás ľahké riešenie tohto problému – bezpečnostný pás pre psa.

Tento bezpečnostný pás slúži na zabezpečenie Vášho psíka pri jazde autom. Pripne sa k bezpečnostnému postroju a druhým koncom sa zapne rovnakým spôsobom do klasického bezpečnostného pásu Vášho auta.

Bezpečnostný pás zamedzí voľnému pohybu vášho maznáčika na sedadle v aute a zabezpečí bezproblémovú cestu. Pás do auta pre psov disponuje spoľahlivou kovovou karabínou a bezpečnostným zámkom. Jednoducho pripevnite jedným koncom k postroju a druhý koniec upevnite bezpečnostným zámkom. Nylonový pás pre psa je pohodlný a vhodný pre stredné plemená.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostný pás pre psa
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
FARBA: Multifarebná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: