Odolná žuvacia hračka pre psa - volant

€21,50 / ks €17,77 bez DPH
Skladom (2 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Odolná hračka pre psa vo forme volantu kombinuje vysokú odolnosť materiálu s atraktívnym zvukovým efektom, čo ju robí ideálnou pre intenzívne žuvanie, výcvik a zábavu. Jej ľahká údržba a všestranné využitie zaisťujú praktickosť a dlhodobé používanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Hračka pre psa vo forme volantu je navrhnutá s dôrazom na dlhú životnosť a odolnosť, čo z nej robí ideálneho spoločníka pre psy, ktoré majú radi intenzívne žuvanie. Je vyrobená z vysokokvalitného, netoxického materiálu, ktorý zabezpečuje bezpečnosť vášho psa počas hry. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by sa materiál roztrhol alebo že by sa z neho uvoľňovali škodlivé látky.

Hračka pre psa vo forme volantu ponúka niekoľko významných výhod:

  1. Odolnosť a bezpečnosť: Vyrobená z pevného, netoxického materiálu, hračka je odolná voči intenzívnemu žuvaniu a zároveň je bezpečná pre vašeho psa. Materiál je odolný voči poškodeniu a neobsahuje žiadne škodlivé látky, čo zabezpečuje dlhodobé a bezpečné používanie.

  2. Zvukový efekt: Integrovaný zvukový efekt zvyšuje zaujímavosť hračky pre psa, podporuje jeho zvedavosť a aktivitu. Zvuky, ktoré hračka vydáva pri stláčaní alebo žuvaní, môžu napomáhať pri výcviku a pritiahnuť pozornosť psa.

  3. Ľahká údržba: Hračka sa jednoducho čistí, stačí ju opláchnuť pod tečúcou vodou a je pripravená na ďalšie použitie. Táto vlastnosť je obzvlášť cenná pre majiteľov, ktorí hľadajú praktické riešenia pre každodenné hranie.

  4. Všestrannosť: Hračka je vhodná nielen pre zábavu, ale aj pre výcvikové a výchovné účely. Vďaka svojej robustnosti a dizajnu je ideálna pre aport, tréning poslušnosti alebo pre prácu na fyzickej kondícii a mentálnej stimulácii psa.

  5. Posilnenie vzťahu: Spoločná hra a výcvik s hračkou môže posilniť väzbu medzi psom a jeho majiteľom, zvyšovať vzájomnú dôveru a zlepšovať sociálne správanie psa.

Zvukový efekt, ktorý hračka vydáva pri stláčaní alebo žuvaní, pridáva hre nový rozmer. Tento zvuk je navrhnutý tak, aby simuloval zvuky, ktoré prirodzene priťahujú pozornosť psa, čím podporuje jeho zvedavosť a záujem o hračku.

Údržba hračky je mimoriadne jednoduchá. Po hraní stačí hračku opláchnuť pod tečúcou vodou, čím sa z nej odstránia všetky nečistoty a zvyšky slín. Rýchlo schne a je pripravená na ďalšie použitie, čo je veľkou výhodou pre majiteľov, ktorí hľadajú praktické a funkčné riešenia pre svoje domáce zvieratá.

Hračka je vhodná nielen na bežnú zábavu, ale aj na aportovanie a výcvik. Jej tvar a dizajn sú ideálne pre učenie psa prinašať predmety, čo môže byť využité napríklad pri tréningu poslušnosti alebo pri príprave na kynologické súťaže. Výcvikový potenciál hračky je obzvlášť cenný pre majiteľov, ktorí chcú svojho psa zamestnať a zároveň posilniť vzťah s ním.

Celkovo je táto hračka pre psy vynikajúcou voľbou pre aktívne psy a ich majiteľov, ktorí chcú svojim miláčikom poskytnúť zábavu, zároveň pracovať na ich výcviku a podporiť ich mentálne a fyzické zdravie.

Dodatočné parametre

Kategória: Žuvacie a maznacie hračky pre psy
FARBA: Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: